Engellenen Sitelere Erişim, Gizli Sörf, Proxy, Web Proxy, Anonymous Surf

JAP – Gizlenmek Suç Değildir

Jap (Anonymity.Online)

Dresden Teknik Üniversitesi ve Regensburg Üniversitesi tarafindan AN.ON (Anonymity.Online) projesi dahilinde geliştirilen bu program internete bağlandığınızda bütün internet trafiğinizi güvence altına alabileceğiniz bir güvenlik yazılımı. İlk olarak program internet bağlantınızı tarayarak işe başlıyor, internet bağlantınızın gücünü hesaplıyor ve buna göre standart bir koruma belirliyor. Tek bir yönetim penceresi ile bilgisayarınızı güvenli hale getirmenize yardımcı oluyor. Aynı zamanda size bilgisayarınıza internetten gelen trafiği kontrol eden penceresi ile yardımcı oluyor. Standart korumaya göre ne kadar yükleme yapılıyor ve toplam gelen ne kadar gibi bilgilere sahip olmanızı sağlıyor.


JAP Anonymity&Privacy, internette gezerken, gezdiğiniz siteleri gözlemleyebiliyor. Ayrıca buna göre kendi seçeneklerinizi oluşturmanız ve güvenliğiniz açısıdan size yardımcı olması için ayar seçeneği sunuyor.

JAP Anonymity&Privacy, sadece internetten trafiğinizi kontrol etmekle kalmıyor, yerel ağınızdaki trafiği de sizin seçimlerinize göre kontrol ediyor ve bu konuda size bilgi veriyor. Gelişmiş yardım menüsü, kolay kullanımı sayesinde oldukça kullanışlı bir hale geliyor ve bilgisayarınızı yormuyor.

Not: Programı çalıştırmak için bilgisayarınızda Java sanal makinesinin yüklü olması gerekiyor.

[Download: Jap ]
[Kaynak: webarsiv.com ]

Etiketler: ,

Yorumla

Not: Yorumunuz yönetici tarafından onaylandıktan sonra yayımlanacaktır. Yayımlanmadı diyerek tekrar mesaj göndermeyin.

Check writing reviews for the most trusted writing services reviews by students . пластиковые откосы